מבצעים מיוחדים
0 0.00

3 דרכים טבעיות שיסייעו לכם לשפר את הראיה

הטרנדים הללו – של ניתוחי הלייזר והשימוש בעדשות נובעים מכך שאנשים מניחים שאין דרכים אחרות לשפר את בריאות העיניים ואת הראיה. כמעט ואין דיונים בנוגע לקיומם של טיפולים טבעיים שיכולים לשפר את הראיה, הסיבה לכך היא שרוב הרופאים, לרבות רופאי העיניים לא יודעים איך לטפל במחלות בצורה טבעית.

סיבה נוספת שעלולה להיות הגורם לחוסר התעניינותם של רופאי העיניים בטיפולים הטבעיים היא שהטיפולים הטבעיים מאיימים על ההכנסה שלהם.בכל מקרה, עצם העובדה שהרופא שלכם לא יודע איך לטפל בבעיה בצורה טבעית אינה אומרת שלא ניתן לעשות זאת.

מתחילים לשפר את הראיה

אז בואו נשאל את השאלה בפשטות – כמה מכם היו רוצים להיכנס לחדרו של רופא העיניים ולהמם אותו עם רמת הראיה שלכם? אם אתם רואים את נושא שיפור הראיה כמטרה נוכל להציע לכם 3 דרכים טבעיות שיסייעו לכם לעשות זאת.

איך לשפר את הראיה
צילום: Depositphotos

“המטרה של התרגולים השונים היא לחזק את שרירי העיניים, לא ניתן לחזק את הראיה כשמרכיבים עדשות משום שהעין “נשענת” עליהן.”

 

לפניכם שלושת התרגילים:

  1. מצמוץ לשמש – אחד התרגילים המוכרים הוא לבהות בשמש בעת השקיעה או הזריחה לזמן מסוים תוך מצמוץ, הפעולה מחזקת את העיניים. הביטו פעם אחת צפונית לשמש ומצמצו, עשו זאת למשך 3-5 דקות. לאחר מכן עשו את אותו הדבר כאשר אתם מביטים ממזרח לשמש, מדרום לשמש וממערב לשמש. היזהרו שלא להביט ישירות לשמש.
  1. שימוש במשקפי חורים – משקפי החורים מכילים מאות חורים שמפחיתים את עוצמת האור שנקלטת בעין וגורמים לעין להתמקד בצורה טובה יותר. המשקפיים מסייעים לעיניים להסתגל ומחזקים את שרירי העין. השרירים מתחזקים תוך ימים עד שבועות. משקפי החורים אינם יקרים והם בטוחים ופשוטים לשימוש. הרכיבו את המשקפיים במשך מספר דקות בכל יום.
 1. תזונה לעיניים – באופן כללי, תזונה שמכילה נוגדי חמצון מסייעת בשיפור הראיה. ירקות טריים עשירים בנוגדי חמצון וקרוטנואידים (פיגמנטים אורגניים) שנמצא בתפוזים צהובים ופיגמנטים אדומים תורמים לשיפור הראיה. מזונות נוספים שעשירים בקרוטנואידים הם: גזר, תפוח אדמה מתוק, דלעת, משמש, ברוקולי, קנטלופ (סוג מסוים של מלון), שום, תרד ועגבנייה. גם תוסף אסטקסנטין ידוע ביכולתו לשפר את איכות הראיה ונחשב לתוסף הטוב ביותר לגוף ולעיניים. כמות מומלצת מהתוסף היא 12 מ”ג ליום.

לנקות את הכבד

הרפואה הסינית מאמינה שהכבד והעיניים קשורים ויכולים להשפיע אחד על השני. הכבד הוא האיבר המרכזי שאחראי על סילוק הרעלים מהגוף, אם הכבד אינו בריא כמות הרדיקלים תגדל ותוכל להזיק לשרירי עיניים ולראיה ולגרום לתופעות שונות כמו: טשטוש, ראיה קצרה, עיניים יבשות ועצמים צפים בעין. אם אתם סובלים מבעיות בכבד חשוב שתטפלו בגופכם באמצעות ניקוי יעיל שניתן לבצע באמצעות תוספי תזונה.

לצאת לדרך

כל אחת מהדרכים שציינו יכולה לסייע לכם לשפר את בריאות העיניים והראיה אך שילוב הדרכים יחד יעניק את התוצאות הטובות ביותר, כל עוד אתם אוכלים מזון נקי ומזין, מקפידים על אכילה מבוקרת ונכונה ומפחיתים במזונות שעלולים להזיק לבריאות העיניים שלכם (מזונות שמכילים רדיקלים). עכשיו אתם מוכנים לצאת לדרך ולהוכיח לרופא העיניים שלכם שאתם יודעים דבר או שניים על דרכים טבעיות לשיפור בריאות העיניים והראיה.

0
  0
  סל קניות
  סל הקניות ריקחזרה לחנות
   Calculate Shipping
   דילוג לתוכן