טען

הקלד לחיפוש

ליאור בלנק

לפרטים נוספים ותאום טיפול אתם מוזמנים ליצור איתי קשר
0723937737

צור קשר

*מבצע ביקורי בית

מטפל ברפואה סינית מסורתית ובטיפול במחלות כאב, בעיות רגשיות, בעיות עיכול ומעיים דלקתיות ומחלות ריאות כרוניות.

טיפולים

אקופונקטורה, טווינא, צמחי מרפא סיניים, דיקור סיני, רפואה סינית

מחלות

כאבי גב, כאבי ברכיים, כאבי צוואר, שרירים וכאבים כרוניים, כאבי מפרקים הפרעות נשימה הריון ולידה סוכרת, אי איזון בלוטת התריס

אודות

שמי ליאור בלנק, כיום אני חבר הנהלה בלשכה לרפואה סינית בישראל, יו”ר ועדת אתיקה מקצועית ובעבר שימשתי כיועץ ראשי לרפואה סינית במכללת רידמן

יש לי מעל 10 שנות ניסיון קליני , למדתי שש שנים רפואה סינית מסורתית בארץ ובסין והתמחיתי ברפואה סינית מסורתית וברפואה אוריקולרית לטיפול במחלות כאב ,בעיות רגשיות, בעיות עיכול ומעיים דלקתיות, מחלות ריאות כרוניות ( בהם: סינוסיטיס, אסטמה וקוצר נשימה, אלרגיות ודלקות גרון כרוניות ועוד.. ).

כשלמדתי בסין ראיתי שילוב מעניין בין רפואה סינית מסורתית לבין רפואה מערבית כרפואה אינטגרטיבית, המשלבת את הידע החדש ברפואה המערבית עם הידע העתיק של הרפואה הסינית המסורתית. יש מקום לשתי הרפואות  אך כאשר מצבו של האדם מחמיר והופך למצב מתמשך כרוני, לרפואה המערבית יש פחות מענה. מכיוון שברפואה הסינית המסורתית הקשבה ואבחון הבעיה נעשית בכללותה, הן כבעיה רגשית נפשית והן כבעיה פיסיולוגית הטיפול והאבחון מקיף יותר מכיוון ששתי מערכות אלה משפיעות אחת על השנייה ומתקשרות בניהן וכך משפיעות על מצבו של האדם.  ברפואה הסינית עושים הבדלה בין שורש הבעיה לבין “העלה” כלומר הסימפטום או קבוצת הסימפטומים הקיימים, לפעמים טיפול בעלה חשוב ולפעמים טיפול בשורש חשוב ולכן יש לעשות איבחון מדויק ולהקשיב לאדם עצמו ולהתאים את הטיפול אליו.

המלצות:

  • אורן: הייתי מופתע מרמת המקצועיות והנכונות לעזור לי, כל כך שמח שהגעתי אל ליאור שיעזור לי להוריד מעצמי אבן ענקית. תודה!
  • רותם: היה טיפול מעולה!! אם הייתי יודעת הייתי מגיעה לפני כן, פשוט אין מילים
  • ליאנה: אני לא האמנתי ששוב אני אצליח לנשום בלי להרגיש כאבים בכל הגוף. אם הולכים למקום הנכון הוא באמת יכול לעזור וככה היה עם ליאור, הוא עשה פשוט הכל כדי שאוכל להרגיש שוב חיה.