טען

הקלד לחיפוש

אורלי אטיאס

לפרטים נוספים ותאום טיפול אתם מוזמנים ליצור איתי קשר
0723937802

צור קשר


*מבצע ביקורי בית

שמי אורלי, אני מאמנת אישית עם התמחויות באימון לקשב וריכוז, אימון אקדמי ואימון לקריירה ותעסוקה.

טיפולים

אימון

מחלות

כאבי גב, כאבי ברכיים, כאבי צוואר, שרירים וכאבים כרוניים, כאבי מפרקים קשב וריכוז הריון ולידה סוכרת, אי איזון בלוטת התריס

אודות

שמי אורלי, אני מאמנת אישית עם התמחויות באימון לקשב וריכוז, אימון אקדמי ואימון לקריירה ותעסוקה. אני בעלת תואר שני בהצטיינות בתחום  לקויות למידה וניסיון רב כמרצה.

באימון לקשב וריכוז אני מלמדת איך לנהל את הפרעת הקשב בתחומים השונים כגון לימודים, זוגיות ומשפחה, עבודה, חברה ועוד, על מנת להתנהל בצורה שתקדם את המטרות והפוטנציאל שלנו.
אני מכירה את הנושא מקרוב, מכיוון שגם אני וגם חלק מילדיי מאותגרים בנושאים אלו. במשך השנים פיתחתי שיטות שעזרו לי ולילדיי להתגבר על הלקויות, לשאוף ולהגיע להצלחות.
תחום הקריירה והתעסוקה הוא מרתק בעיני. העיסוק שלנו מהווה ערוץ להגשמה עצמית, שבעזרתה אנו מחפשים משמעות נוספת לחיינו ומהווה חלק מהמהות ומהדימוי העצמי שלנו.
ישנו קשר בין תחום הקריירה והתעסוקה להפרעת קשב וריכוז. לעיתים, אנשים עם הפרעת קשב מתקשים להגשים את עצמם בתחום התעסוקתי, בשל מאפייני הפרעת קשב. האימון מאפשר לנו לפתח כלים ולהתמודד גם בתחום זה ולנהל את חיינו בצורה טובה יותר.

החזון שלי:
אני מאמינה שההצלחה נתונה לכל אדם, וכל אדם עם התנאים המתאימים יכול להגיע להצלחה.
אני רואה את יעודי בסיוע לכל אדם לגלות את הכוחות הטמונים בו, את שאיפותיו ואת החוזקות שלו,  וע”י אימון מתאים לגרום לו להעז, לשנות את התנהלותו ולהביאו למימוש שאיפותיו ולהצלחה.

המלצות:

 

תודה רבה אורלי! ?

האמת שבהתחלה לא ידעתי כל כך למה אני נכנסת ואף פעם לא הייתי במפגש מסוג כזה אבל ידעתי שאין לי מה להפסיד. לא רק שלא הפסדתי הרווחתי ובגדול! לוקח לי זמן קצת לעבד אבל אני כבר עכשיו מרגישה את הרגעים הקטנים בהם אני עוצרת רגע ונזכרת בשיחות שלנו ומבחינתי זאת התחלה מעולה! אז תודה שהענקת לי את הפתח הזה ואת הכלים והמילים הנכונות כדי להמשיך במסע.

תודה שוב! ??

 

היי אורלי, מה שלומך ?

אני חיבת להגיד לך תודה רבה! , אני ממש שמחה שהגעתי אלייך , את מדהימה ועזרת לי מאוד , ממש הצלחת לעשות לי סדר בראש , אני חייבת להגיד לך שממש נתת לי כלים איך להתמודד בכל מיני מצבים בחיים ואמליץ  עליך בחום ❤

 

אורלי יקרה- תודה! ?

אני ממש מרגישה שיש לי על מי להישען ושאני לא לבד. זה נותן לי המון ביטחון!

רק שתדעי, שהגעתי לעבודה והסתערתי מחדש על התפקיד ו… כבר הכל נראה אחרת. או לפחות מרגיש כך. תודה רבה רבה! איזה כיף לי שיש לי תמיד במי להיעזר ❤?